تولید محتوای متنی - آژانس دیجیتال مارکتینگ موبوکا

تولید محتوای متنی

1
500
محتوای متداول هر بلاگ 1000 تا 1500 کلمه می‌باشد
جمع کل 


  خیر. طبق قوانین گوگل و اصول سئو محتوا باید توسط وبمستر یا نویسنده محتوا ( Content writer) نگارش شوند. محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی میتواند در نتایج کاربران زیادی قرار گیرد و درنتیجه محتوا Duplicate (تکراری) ساخته می شود که نه تنها برای سایت شما مناسب نیست، بلکه مضر است.

  محتوای شما برحسب تعداد محتوا و تعداد کلمات بین 3 تا 7 روز کاری آماده و برای شما ایمیل می‌شوند.

  محتواها پس از اینکه توسط نویسندگان حرفه ای و باتجربه موبوکا که با آخرین آپدیت های گوگل و تکنیک های سئوی محتوایی مسلط هستند نوشته می‌شوند، توسط کارشناسان SEO ی باتجربه مجموعه نیز از لحاظ سئوی محتوایی مثل چگالی کلمات کلیدی، کیفیت محتوا، User journey سناریوی متن، هدفمند بودن و… سپس برای یونیک بودن Duplicate Test می‌شوند.

  تولید محتوای متنی

  اگر شما هم به دنبال محتواهای یونیک و با بهترین کیفیت و قیمت هستید اصلا این مقاله را از دست ندهید.

  در عصر دیجیتال امروزی، تولید محتوا نقش مهمی در موفقیت هر وب سایت ایفا می کند.

  محتوای با کیفیت بالا کلید جذب مخاطبان برای سایت شما است. وقتی محتوای ارزشمند، یونیک و با کیفیتی را بر روی سایت خود بارگذاری می کنید، احتمال بیشتری دارد که کاربران شما در سایت باقی بمانند و حتی محتواهای دیگر شما را بررسی کنند و در نهایت به دنبال کنندگان یا مشتریان شما تبدیل شوند. تاکید بر یونیک بودن محتواها به این علت است که صفحات شما داپلیکیت تلقی نشود و برای رتبه بندی سایت شما و بالا آمدن آن مشکل ایجاد نکند. ما در تیم تولید محتوای آژانس دیجیتال مارکتینگ موبوکا این تضمین را به شما می دهیم که تمامی محتواهای تولید شده صد در صد یونیک و بدون کپی هستند.

  موتورهای جستجو مانند گوگل، وب سایت هایی را که به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا تولید می کنند در رتبه بندی بالاتری قرار می دهند. با بارگذاری محتواهای جدید، مرتبط و البته مطابق بر اصول سئو می توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید. لازم به ذکر نیست که رتبه بندی سایت چقدر برای صاحبان وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین اهمیت دارد.

  بارگذاری محتوا به طور مدام میتواند به دیده شدن برندتان کمک بسزایی کند و همچنین باعث شناخته تر شدن آن بشود. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ موبوکا می توانیم با ایجاد محتواهای با کیفیت و به تعداد دلخواه شما به بیشتر دیده شدن برندتان و وب سایتتان کمک کنیم.

   

  چرا تیم موبوکا برای تولید محتوای متنی؟

  همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم، محتوای متنی خوب و با کیفیت تاثیر خیلی مهم و حیاتی بر روند سایت شما و دیده شدن برند شما دارد. همچنین محتوای متنی با کیفیت می تواند بر رتبه بندی سایت شما نیز تاثیر بگذارد. اکنون که به اهمیت محتوای متنی برای وب سایت خود آگاه شدید، باید یک تیم حرفه ای و مجرب را انتخاب کنید. چرا باید تیم موبوکا را برای تولید محتوای متنی انتخاب کنیم؟

  1. تخصص و تجربه

  تیم ما متشکل از نویسنده های ماهر و مجرب است که این موضوع به شما تضمین می دهد که محتوای شما از سایر رقبا متمایز خواهد شد و همچنین بسیار با کیفیت به دست شما خواهند رسید.

  2. محتوای یونیک

  یونیک بودن محتواها یکی از ارکان اصلی و نشان دهنده کیفیت آن است. تیم موبوکا این تضمین را به شما می دهد که محتوای متنی تولید شده توسط ما صد در صد یونیک و خاص خواهد بود.

  3. طبق اصول سئو

  موتورهای جستجو مانند گوگل محتوای منحصر به فرد و اصلی را در نتایج جستجوی خود در اولویت قرار می دهند. وب سایت هایی با محتوای تکراری ممکن است جریمه شوند یا رتبه آنها کاهش یابد. سئوی سایت باعث پیشرفت رتبه بندی سایت در موتورهای جستجوگر میشود. هرچه رتبه سایت بهتر باشد احتمال بازدید کاربران، فروش محصولات و همچین دیده شدن برند بیشتر میشود. همانطور که از نامش پیداست محتوایی که با اصول پایه ای سئو تولید شده باشد، بر رتبه بندی سایت تاثیرگذار است. محتواهای تولید شده براساس کلمات کلیدی خاص و بیشترین سرچ ها تنها یکی از ویژگی های محتواهای تولید شده توسط تیم موبوکا است.

  4. تحویل به موقع

  تیم موبوکا همیشه سفارشات محتواها را به موقع تحویل می دهد و از این نظر نیز رضایت مشتریان را جلب کرده است.

  5. تولید محتوای متنی به زبان انگلیسی و فارسی

  تیم موبوکا مفتخر است اعلام‌ کند علاوه بر سفارش محتوای فارسی میتوانید محتوای انگلیسی را نیز سفارش دهید. نویسندگان ما در این زمینه تخصص دارند و تا کنون محتواهای متعددی به این دو زبان تولید کردند.

  6. تولید محتواهای متنی برای فعالیت های مختلف

  چه یک سایت فروشگاهی، خدمات یا فرهنگی هنری داشته باشید و یا یک سایت شرکتی یا صنعتی داشته باشید، تیم موبوکا در زمینه تولید محتوای متنی همیشه حامی شما است. تیم ما با نویسندگان متعدد و متخصص در هر زمینه میتواند محتواها را با بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

  7. صرفه جویی در زمان و منابع

  ایجاد یک محتوای با کیفیت بالا می تواند برای کسب و کارها وقت گیر و نیازمند منابع زیادی باشد،  به خصوص اگر فرد متخصص در این زمینه را در تیم خود نداشته باشید. با سفارش تولید محتوای متنی از آژانس دیجیتال مارکتینگ موبوکا کسب و کارها می توانند تمرکز خود را روی سایر فعالیت ها قرار دهند و در عین حال فرآیند تولید محتوا را به دست متخصصان  در این زمینه بسپارند.

   

  سخن نهایی

  تولید محتوای متنی تخصصی است که آن را به هرکسی نمی توان سپرد. زیرا محتوای متنی عضوی حیاتی برای تمامی وب سایت ها به شمار می رود. اگر یک محتوا یونیک و با کیفیت باشد باعث رشد رتبه وب سایت، جذب کاربران بیشتر، دیده شدن و شناخته تر شدن برند شما خواهد شد. تیم موبوکا با سابقه ای درخشان در این زمینه می تواند محتواهایی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در اختیار شما قرار دهند. از طریق همین صفحه، شماره ای که در فوتر سایت قرار دارد و یا پشتیبانی موبوکا در تلگرام میتوانید به ثبت سفارش محتوای متنی توسط تیم موبوکا اقدام کنید.